Бровари, Бориспіль, Переяслав

Навчання в автошколі «АВТО СІТІ» в Київській області

Навчання в нашій автошколі проходить відповідно до сучасних стандартів та вимог типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів.

Навчання складається з двох етапів – теоретичного та практичного курсу.
Теоретичний курс

При підготовці слухачів з теоретичного частини курсу використовується сучасна навчальна література. Для наочності та кращого засвоєння навчального матеріалу навчальні класи забезпечені плакатами, а також обладнанням для показу відеоматеріалів з правил дорожнього руху.

Для зручності слухачів автошкола пропонує такі варіанти відвідування лекцій з теорії.

група ВЕЧІРНЯгрупа ВИХІДНОГО ДНЯІНДИВІДУАЛЬНЕ навчання
(2 рази в тиждень по 2 години)(1 раз в тиждень по 4 години)в зручні для слухача дні та години
понеділок-середа
вівторок-четвер
з 18.30 по 20.30
субота
неділя
з 10.00 по 14.00
Практичний курс

Практичні заняття в нашій автошколі спрямовані на те, щоб Ви навчились керувати автомобілем з різними дорожніми умовами. Ви навчитесь керувати авто в «пробках», на дорогах з різною інтенсивністю руху та в особливих умовах. Адже головне при керуванні автомобілем не втрачати контроль та навчитися швидко та правильно приймати рішення.

Іспити

Після закінчення теоретичного та практичного курсу в автошколі, для визначення знань, умінь та навичок, якості підготовки, слухачі складають іспити.

Для отримання посвідчення водія слухачами складаються іспити у відповідному підрозділі територіального органу з надання сервісних послуг МВС (в минулому МРЕВ). Для успішної здачі іспиту з теорії необхідно дати відповідь на 20 питань (допускається не більше 2-х помилок). Іспит з практичного керування транспортним засобом складається двома етапами - на майданчику для навчання з початкового керування та на контрольному маршруті в умовах дорожнього руху.